Guter Start to szkoła językowa działająca od 2013 roku, na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic. Wychodząc na przeciw rodzicom i uczniom naszej szkoły, stworzyliśmy ofertę zajęć językowych na terenie szkół publicznych, do których uczęszczają nasi uczniowie. Zajęcia organizowane są przed i po lekcjach szkolnych. W przypadku zainteresowania zajęciami w mniejszych grupach i godzinach wieczornych, oferujemy zajęcia w naszych salach zajęciowych na terenie Piaseczna.

W naszej ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, z polskim lektorem, lub native speakerem oraz zajęcia z języka niemieckiego. Intensywność zajęć zależy od preferencji naszych grup zajęciowych, a każda lekcja trwa 60 minut (w przypadku zajęć z polskim lektorem).

Posiadamy doświadczoną i zaangażowaną w swoją prace kadrę, która zapewnia najwyższy standard zajęć językowych, opartych o opracowany przez nas program metodyczny.

Najlepszym dowodem na skuteczność nauki języków w Guter Start są obecni uczniowe, którzy z chęcią przychodzą na nasze zajęcia oraz zwiększają ich intensywność, a także nowi słuchacze, których z roku na rok przybywa.